Nowości

 

Biorewitalizacja skóry – DERMIA SOLUTION Medilift

 

 

MEDILIFT to całkowita nowość wśród aparatur do mezoterapii mikroigłowej. Urządzenie umożliwia wykonanie kompleksowych zabiegów biorewitalizacji skóry. Innowacyjność zastosowanych rozwiązań gwarantuje optymalne efekty zabiegowe i niespotykane dotąd wrażenia dla klienta. MEDILIFT jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby kosmetologów, lekarzy a przede wszystkim klientów.

MEDILIFT jest to typowy zabieg z zakresu BIOREWITALIZACJI skóry.

BIOREWITALIZACJA SKÓRY to niezwykle skomplikowany proces głęboko pobudzający jej procesy produkcyjne i naprawcze. Niewiele jest na rynku kosmetologicznym urządzeń i zabiegów , które są w stanie sobie poradzić z tak jednocześnie głęboką a z drugiej strony bezpieczną dla klienta stymulacją.

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Najważniejszym elementem zabiegu BIOREWITALIZACJI skóry jest jej stymulacja specjalnie dobraną częstotliwością uderzeń mechanicznych mikroigieł. Do niedawna mieliśmy do wyboru jeden rodzaj stymulacji, która w zależności od potrzeb mogła być mniej lub bardziej intensywna ze względu na ilość uderzeń na minutę. W najnowszym urządzeniu mamy aż trzy różne tryby stymulacji:

  • CIĄGŁY igły uderzają naskórek jednostajnie, możemy regulować intensywność dwustopniowo.
  • SINUSOIDALNY ruch igieł zmienia swoje natężenie w obrębie danego cyklu od najsłabszego do najintensywniejszego, możemy regulować intensywność dwustopniowo.
  • NIEREGULARNY ruch igieł jest naprzemienny, ciągły i punktowy, możemy regulować dwustopniowo.